+421(0)905 495 244     info@ubytovanieugazdu.sk

U gazdu v chyži


Útulné ubytovanie rodinného typu s atmosférou vidieka.

Ubytovanie v domčeku so samostatným vchodom. Možnosť parkovania pre dve autá vo dvore.

Vstupná chodba je oddelená od obytnej časti dverami. Na prízemí sa nachádza kúpelňa so spchovým kútom a toaletou.Jedálenský kút, sedačka a televízia. Kuchyňa s mikrovlnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, dvjoplatničkou a kompletne vybavenou kuchynskou linkou. Sedačka sa v prípade väčšieho počtu hostí dá použiť ako prístelka pre dve osoby. Na poschodí sú dve samostatné izby 1 a 5 lôžkové. Súčasťou poschodia je aj samostatné WC s umývadlom. Posteľné prádlo, uteráky a utierky sú samozrejmou súčasťou vybavenia nášho domčeka.

Pre deti je prichystaná trampolína, pieskovisko a detský drevený domček so šmýkalkou. Vaše deti sú v bezpečí plotom ohraničeného dvora s udržiavaným trávnatým porastom. V prípade priznivého počasia je možnosť kúpania sa v nafukovacom bazéniku.

Keďže sa venujeme chovu domácich zvierat detičky majú príležitosť spoznávať dennú starostlivosť o kozičky, ovečky, zajačiky, sliepky, morky, husy.... Môžu si vyskúšať dojenie kôz, alebo vidieť spracovanie mlieka a byť pri výrobe syrov.

Drevený altánok ponúka priestor na príjemné posedenie a grilovanie či varenie gulášu. K dispozícií sú palice na opekanie, mriežka na grilovanie a samozrejme kotlík. Drevo nachystáme.


Aktuálny cenník ubytovanie 2015:

Obdobie Cena Min. počet osôb Min počet osôb Poznámka
Celoročne 15 - 17 Eur osoba/noc 2 osoby 2 noci v závislosti od počtu hostí, počtu prenocovaní a termínu pobytu
Celoročne 15 - 17 Eur osoba/noc 2 osoby 2 noci v závislosti od počtu hostí, počtu prenocovaní a termínu pobytu
  Mám záujem   Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/vy007900/www_root/ubytovanieugazdu/pages_sk/02_about.php:91 Stack trace: #0 /home/vy007900/www_root/ubytovanieugazdu/index.php(164): include() #1 {main} thrown in /home/vy007900/www_root/ubytovanieugazdu/pages_sk/02_about.php on line 91